Trident okna s.r.o.

Výroba a prodej plastových oken včetně montáže

www.oknatrident.cz

Vchodové dveře

REHAU BRILLANT-DESIGN  
Dveřní systém se širokým použitím, je určen jak pro rekonstrukce, tak pro novostavby rodinných a menších bytových domů. Uplatnění najde také v novostavbách nízkoenergetických objektů.

vchodovedvere_roubenka

Tepelná izolace a úspora energií
Vchodové dveře BRILLANT-DESIGN tvoří odolnou ochranu nejen proti větru a chladu, ale také proti nárazovému dešti. To vše díky mimořádné kvalitě profilového systému z materiálu RAU-PVC. Se 4 komorovou konstrukcí křídla a 5 komorovou konstrukcí rámů slouží dveře BRILLANT-DESIGN jako přirozený izolační prvek. Chlad, vlhkost a hluk zůstávají přede dveřmi.

Práh pro rekonstrukce i novostavby
Dveře systému BRILLANT-DESIGN je možno dodat s AL prahem na čistou podlahu při rekonstrukcích, pro novostavby je AL práh částečně zapuštěn pod čistou podlahu, u obou variant má práh přerušený tepelný most. Vchodové dveře lze dodat také bezbariérové s těsnícím kartáčem.

Dveře jsou vizitkou domu
Vzhled dveří je možno přizpůsobit přáním všech zákazníků, díky široké nabídce variant zasklení a dveřních výplní, včetně křídlo překrývajících dveřních výplní nebo výplně pro pasivní domy CLIMA CLASS.

Bezpečnost
Díky rozměrům armovacích komor a možnosti kotvení jednotlivých dílů kování do ocelových výztuh lze vchodové dveře BRILLANT-DESIGN dodat do třídy bezpečnosti proti násilnému vniknutí WK3.

Variabilita
Široká škála dveřních profilů umožňuje vyrobit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, případně v sestavě s pevným zasklením nebo nadsvětlíkem. Všechny varianty lze samozřejmě dodat jak v provedení dovnitř, tak také ven otevíravém.

vchodove_dverebytovydum

Dveřní výplň si můžete vybrat na stránkách výrobců.

VP trend

Perito

logoperito

   

KONTAKTUJTE NÁS

tel.
+420 603 944 510

e-mail:
info@oknatrident.cz

Provozní doba:
Po - Pá
7:00 - 16:00

© 2023 Trident okna s.r.o.

JoskaT

tridentoknalogo-up

Adresa provozovny:
Sobotecká 51
511 01 Turnov